Автобусы

Отправление
ТранспортНадежность рейса
00:10 Скадовськ Київ 1 СКАНІЯ Ежедневно 94%
00:55 Хмільник Скадовськ МЕРСЕДЕС-0303 Ежедневно С 22 .06 .15 100%
01:50 Коблеве Лас Бориспіль НЕОПЛАН Ежедневно 100%
04:00 Бориспіль Ч. Коса Лас НЕОПЛАН Ежедневно 97%
04:26 Київ 1 Коблеве Лас НЕОПЛАН Ежедневно 97%
04:50 Мінськ Коблеве Лас НЕОПЛАН Ежедневно 81%
05:00 Южноукраїнськ Одеса Привоз БАЗ-А079.23 Ежедневно 100%
05:10 Чернівці Коблево Ас МЕРСЕДЕС-0302 Ежедневно 93%
05:25 Воєводське(Арб)# Миколаїв БАЗ-А079.20 Ежедневно 100%
05:30 Южноукраїнськ Семенівка(Арб)# ПАЗ-672 ПТВС 78%
05:45 Южноукраїнськ Київ 1 НЕОПЛАН Ежедневно 100%
05:50 Южноукраїнськ Агрономія# ЛАЗ-695 ПНВТЧТСБ 100%
06:00 Южноукраїнськ Арбузинка БАЗ-А079.24 Ежедневно 100%
06:10 Южноукраїнськ Костянтинівка ЛАЗ-695 Ежедневно 100%
07:00 Антонівка(Бр)# Миколаїв БАЗ-А079.23 Ежедневно 94%
07:00 Южноукраїнськ Арбузинка БАЗ-А079.24 Ежедневно 100%
07:05 Вознесенськ Дніпропетровськ МЕРС_СПРИНТЕР Ежедневно 97%
07:25 Софіївка(Перв)# Миколаїв БАЗ-А079 Ежедневно 97%
07:35 Южноукраїнськ Костянтинівка ЛАЗ-695 Ежедневно 100%
07:40 Южноукраїнськ Доманівка ЙОЙО Ежедневно СБ-нет 38%
08:00 Миколаїв Котовськ БАЗ-А079.23 Ежедневно 100%
08:15 Южноукраїнськ Арбузинка БАЗ-А079.24 Ежедневно 100%
08:20 Красненьке(Кр.Оз) Миколаїв БАЗ-А079.23 Ежедневно 97%
08:25 Первомайськ Запоріжжя МЕРСЕДЕС-0303 Ежедневно 100%
08:30 Миколаїв Київ 1 СЕТРА Ежедневно 100%
09:00 Миколаїв Сирове БАЗ-А079.24 Ежедневно 97%
09:00 Южноукраїнськ Одеса Привоз БАЗ-А079 Ежедневно 100%
09:05 Южноукраїнськ Костянтинівка ЛАЗ-699 Ежедневно 100%
09:15 Балта Миколаїв БАЗ-А079.23 Ежедневно 100%
09:20 Южноукраїнськ Арбузинка БАЗ-А079.24 Ежедневно 100%
09:20 Миколаїв Кур.Лози(Од)# БАЗ-А079 Ежедневно 100%
09:30 Вознесенськ Хмельницький ЮТОНГ Через деньПС 100%
09:30 Вознесенськ Хмельницький НЕОПЛАН Через деньПС 100%
10:05 Новий Буг Первомайськ ІВЕКО ПНПТСБВС 44%
10:10 Саврань Миколаїв БАЗ-А079.23 Ежедневно 97%
10:25 Миколаїв Вінниця 1 ЕТАЛОН Ежедневно 100%
10:45 Новоархангельськ Одеса ЕТАЛОН Через деньПС 88%
10:50 Миколаїв Київ 1 ЮТОНГ Через деньПС 100%
10:50 Миколаїв Київ 1 ВАНХУЛ Через деньПС 0%
10:50 Южноукраїнськ Арбузинка БАЗ-А079.24 Ежедневно 97%
11:05 Миколаїв Котовськ БАЗ-А079.23 Ежедневно 100%
11:10 Южноукраїнськ Костянтинівка ЛАЗ-695 Ежедневно 100%
11:15 Кур.Лози(Од)# Миколаїв БАЗ-А079.23 Ежедневно 94%
11:20 Южноукраїнськ Новокрасне(Арб)# ПАЗ-672 ВТЧТСБ 100%
11:25 Одеса Новоархангельськ ЕТАЛОН Через деньПС 87%
11:45 Львів Ав Очаків Ав МЕРСЕДЕС-0302 Через деньПС С 06 .07 .15 100%
11:45 Львів Ав Очаків Ав МЕРСЕДЕС-0302 Через деньПС С 05 .07 .15 100%
11:50 Южноукраїнськ Новогригорівка(Арб)# ПАЗ-672 ПНСРПТ 100%
12:00 Южноукраїнськ Агрономія# ЛАЗ-695 ПНВТЧТСБ 100%
12:00 Очаків Ав Львів Ав МЕРСЕДЕС-0302 Через деньПС С 03 .07 .15 100%
12:00 Очаків Ав Львів Ав МЕРСЕДЕС-0302 Через деньПС С 04 .07 .15 100%
12:15 Київ 1 Миколаїв НЕОПЛАН Ежедневно 100%
12:20 Южноукраїнськ Арбузинка БАЗ-А079.24 Ежедневно 97%
12:30 Южноукраїнськ Семенівка(Арб)# ПАЗ-672 ПТВС 67%
12:50 Коблеве Лас Київ 1 НЕОПЛАН Ежедневно 100%
12:50 Миколаїв Саврань БАЗ-А079.23 Ежедневно 97%
12:55 Южноукраїнськ Одеса Привоз БАЗ-А079 Ежедневно 94%
13:15 Первомайськ Кривий Ріг МЕРСЕДЕС-0303 Ежедневно 100%
13:15 Котовськ Миколаїв БАЗ-А079.23 Ежедневно 97%
13:15 Южноукраїнськ Доманівка ЙОЙО Ежедневно СБ-нет 38%
14:10 Южноукраїнськ Костянтинівка ЛАЗ-695 Ежедневно 100%
14:20 Южноукраїнськ Одеса Привоз БАЗ-А079 Ежедневно 100%
14:40 Київ 1 Миколаїв НЕОПЛАН Через деньПС 93%
14:40 Київ 1 Миколаїв ВАНХУЛ Через деньПС 0%
14:40 Южноукраїнськ Арбузинка БАЗ-А079.24 Ежедневно 100%
14:50 Брест Херсон МЕРСЕДЕС-0303 ПН 100%
14:50 Вінниця 1 Генічеськ ІВЕКО ПЕГАСО 55 Ежедневно 94%
14:50 Миколаїв Красненьке(Кр.Оз) БАЗ-А079.23 Ежедневно 100%
15:10 Миколаїв Антонівка(Бр)# БАЗ-А079.23 Ежедневно 94%
15:25 Сирове Миколаїв БАЗ-А079.24 Ежедневно 97%
15:30 Кривий Ріг Первомайськ МЕРСЕДЕС-0303 Ежедневно 100%
15:35 Генічеськ Вінниця 1 ІВЕКО ПЕГАСО 55 Ежедневно 90%
15:40 Южноукраїнськ Костянтинівка ЛАЗ-695 Ежедневно 100%
15:50 Первомайськ Новий Буг ІВЕКО ПНПТСБВС 44%
15:50 Миколаїв Софіївка(Перв)# БАЗ-А079 Ежедневно 97%
16:10 Кур.Лози(Од)# Миколаїв БАЗ-А079 Ежедневно 94%
16:15 Южноукраїнськ Арбузинка БАЗ-А079.24 Ежедневно 100%
16:15 Миколаїв Балта БАЗ-А079.23 Ежедневно 100%
17:00 Южноукраїнськ Арбузинка БАЗ-А079.24 Ежедневно 94%
17:05 Вінниця 1 Миколаїв КАРОСА Ежедневно 100%
17:10 Южноукраїнськ Костянтинівка ЛАЗ-695 Ежедневно 100%
17:15 Миколаїв Київ 1 НЕОПЛАН Ежедневно 100%
18:00 Миколаїв Воєводське(Арб)# БАЗ-А079.20 Ежедневно 100%
18:25 Южноукраїнськ Арбузинка БАЗ-А079.24 Ежедневно 100%
18:40 Южноукраїнськ Костянтинівка ЛАЗ-695 Ежедневно 100%
18:40 Миколаїв Чернівці МЕРСЕДЕС-0302 Ежедневно 100%
18:50 Котовськ Миколаїв БАЗ-А079.23 Ежедневно 100%
19:05 Бориспіль Ап Коблеве Лас НЕОПЛАН 88%
19:05 Бориспіль Ап Миколаїв НЕОПЛАН Ежедневно 94%
19:30 Миколаїв Кур.Лози(Од)# БАЗ-А079.23 Ежедневно 100%
19:30 Хмельницький Вознесенськ ЮТОНГ Через деньПС 63%
19:30 Хмельницький Вознесенськ НЕОПЛАН Через деньПС 100%
19:50 Запоріжжя Первомайськ МЕРСЕДЕС-0303 Ежедневно 100%
20:45 Миколаїв Бориспіль ИК-250 Ежедневно С 24 .04 .15 90%
21:25 Київ 1 Миколаїв СЕТРА Ежедневно 97%
22:25 Коблеве Лас Мінськ НЕОПЛАН ПТ 100%
22:46 Дніпропетровськ Вознесенськ МЕРС_СПРИНТЕР Ежедневно 17%
22:50 Коблеве Лас Мінськ НЕОПЛАН Ежедневно ПТ-нет 96%
22:55 Херсон Брест МЕРСЕДЕС-0303 ПТ 100%
23:00 Скадовськ Хмільник МЕРСЕДЕС-0303 Ежедневно С 20 .06 .15 100%
23:40 Київ 1 Скадовськ МЕРСЕДЕС 709 Ежедневно 90%

 Выгодный обмен